Filmy zrealizowane przez Muzeum PW

Zapraszamy do oglądania filmów Muzeum Politechniki Warszawskiej "Technika i sztuka", "Ordery świata", "Prezydent Mościcki i jego czasy". A już wkrótce przedstawimy kolejne realizacje, które przybliżą m.in. historię najciekawszych eksponatów prezentowanych na naszych wystawach.

Film "Technika i sztuka" - rozmowę z inż. arch. Ewą Anną Wasiutyńską prowadzi dyrektor Muzeum PW dr Andrzej Ulmer.

Film "Ordery świata" - wykład o wybranych orderach i odznaczeniach oraz ich historii prowadzi dr Zbigniew Dunin-Wilczyński.

Film "Prezydent Ignacy Mościcki i jego czasy" - dyrektor Muzeum PW dr Andrzej Ulmer prezentuje ekspozycję "Prezydent Ignacy Mościcki i jego czasy" przedstawiając na jej tle biografię Ignacego Mościckiego. Na wystawie zaprezentowano eksponaty ze zbiorów prywatnego archiwum prof. Mirosława Nadera, Klasztoru OO. Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie, Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Politechniki Warszawskiej.

Więcej naszych filmów znaleźć można na stronie Filmy zrealizowane przez Muzeum PW